Чим відрізняється класична гітара від акустичної

Чим відрізняється класична гітара від акустичної
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Класична гітара. Цей тип гітари оснащений нейлоновими струнами (як волосінь для вудки), тому вона набагато м’якша і з ніжнішим і м’яким звуком, який більше підходить для класичної музики.

Акустичні гітари мають сталеві струни, які дають безліч об’ємних і яскравих тонів. Вони можуть бути використані для гри рок та фолк музики та інших мелодій. Гриф  акустичної гітари, як правило, тонший, ніж у класичної, що робить його легшим.

Оскільки струни акустичної гітари виготовлені зі сталі, на них набагато складніше грати новачкові. Сталеві струни здадуться дуже жорсткими, в порівнянні з нейлоновими, але через деякий час Ви до них звикнете.

Класичні гітари мають менший розмір корпусу і ширший гриф для зручності руху пальців лівої руки. Вони бувають різних марок і я раджу вам піти в гітарний магазин і послухати звук різних моделей.

Акустичні гітари мають більший розмір корпусу, ніж класичні. Це дозволяє отримувати з них звук більшої гучності! До речі, гітари, що володіють найбільшим корпусом і гучні звуком, називаються «дредноути». Знову ж таки, спробуйте різні види гітар, які можна придбати в магазині.

Contact us
Contact us

0

Написати відгук

консультация
звонок
консультация
звонок