Акустична гітара Beltana BA-201 Повнорозмірна

Тип: Акустична
Розмір: 4/4
Виробник:
Польща
Ціна:
3400 грн
Гарантія:
12 місяців
Код товара:
519
Акції:
Уточнюйте за телефоном
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Найкраща акустична повнорозмірна гітара, на нашу думку, у цьому ціновому діапазоні.

Як отримати у своє розпорядження відмінний звук, професійну якість та задоволення від своєї гри на довгі роки? Легко існує величезний вибір професійних гітар від різних виробників. А як не витратити на це багато грошей? Діапазон вибору миттєво звужується, але у його центрі залишається гітара від Beltana модель BA-201.

Вона гідна вашого кохання не тільки через ціну. Ви швидко забудете про цей меркантильний бік питання – з перших звуків та акордів на цьому інструменті, те, що раніше гармонійно звучало у вашій голові, зазвучить у реальності.

Гітара Beltana це повнокорпусний дрендноут із дивовижним голосом та власною гучністю, достатньою для переможного перекриття своїх акустичних побратимів. Розробникам вдалося настільки збалансувати розміри і внутрішню будову корпусу, що звук став не тільки гучнішим, але й набув індивідуальних, властивих тільки йому рис. Це дзвінкі верхні тони, що вібрують довго затихають низу і чітка, детальна середина.

Навіть у найдинамічнішій, насиченій складними партіями та прийомами композиції, музика не перетворюється на «фарш» із ледь помітним мотивом. Вона є повною і деталізованою картиною, музичним полотном, яке залишає слід у серцях слухачів. Гра на Beltana не вимагає особливої ​​майстерності – навіть маючи мінімальні навички, ви відчуєте, що інструмент на льоту підхоплює вашу мелодію і перетворює її на витончений та збалансований букет звуків та резонансу.

ТЕХНІЧНІ характеристики:

 • Тип: акустична
 • Розмір: 41 “
 • Тип: Дредноут Західний
 • Кількість ладів: 20
 • Лак: високий глянець
 • Струни: сталеві, акустичні
 • Верхня дека: липа
 • Сторони: липа
 • Підструник: клен
Contact us
Contact us

3

 • Анатолий Иванович

  14.12.2016 в 13:19 Відповіcти

  Настоящая полноразмерная акустика. За эту цену ничего лучше нету. Звук шикарный, сделана добротно, сразу чувствуется что держишь в руках хорошую вещь.

 • Богдан

  27.09.2017 в 19:50 Відповіcти

  Замечательная гитара. Приятный запах дерева, нежный звук, приятные тактильные ощущения. Спасибо продавцу, осчастливил, иначе не сказать!

 • Ultra Tron

  04.10.2017 в 22:35 Відповіcти

  Пока еще не разбираюсь в гитарах, посему особо развёрнуто прокомментировать не могу. Всё нравится, после настройки звучит звонко и приятно. Доставили до двери, упаковано хорошо, ничего не повредилось. Покупкой доволен.

Написати відгук

Польська повнорозмірна гітара Polcraft BLS
Тип: Акустична
Розмір: 4/4
Ціна:
2400 грн 1990 грн
0
Комплект гітари Polcraft C38 BK 3/4
Тип: Акустична
Розмір: 3/4
Ціна:
2190 грн 1790 грн
30
Польська повнорозмірна гітара Polcraft WH
Тип: Акустична
Розмір: 4/4
Ціна:
1990 грн
7
Акустична гітара Polcraft HS-4040-TBS Повнорозмірна
Тип: Акустична
Розмір: 4/4
Ціна:
2690 грн 2290 грн
25
консультация
звонок
консультация
звонок